Туристичний маршрут

Туристичні об’єкти – Свято-Миколаївський жіночий монастир, Музейна кімната у Городоцькій ЗОШ, Музейна кімната у Городоцькому будинку культури, Ботанічний заказник Вишнева гора, пам’ятний знак Т.Г.Шевченку с.Городок, Братська могила воїнів, що загинули у Великій Вітчизняній війні с.Городок, Братська могила Радянських воїнів с.Городок, пам’ятний знак загиблим за Україну с.Метків.

Туристичний маршрут
Поблизу Рівного місцина, де річка Горинь примхливо роздвоїлась й, охопивши двома руслами клаптик землі, створила острівець. Це унікальне місце для любителів природи і старовини. Адже саме тут, на острові, стояв старовинний замок, церква святого Миколи. В’їжджали на острів через вузенький, перекинутий  через річку дерев’яний місток. Поруч, на березі Горині, село Городок.
Неподалік села – диво природи : знаменита Вишнева гора, залишена новітнім поколінням , теперішній Ботанічний заказник. Краєвид у цьому заповідному куточку природи захоплюють кожного особливо у травні, коли карликова степова вишня, якою вкрита гора, цвіте. Білий цвіт заливається з синім небом і білими хмаринками, створюється враження, що ти не на землі, а у небі – в раю.
Заказник був створений у 1974 році, загальна площа 97 га і відомий давно як крайня північно-західна ділянка степу на території України. Це крейдяний горб, відносна висота якого близько 50 м. Розташований поблизу гирла лівої притоки Горині – річка Устя. Назву заказник одержав завдяки поширенню вишні степової, висотою до 1,5 м.

Городок та Вишнева  гора – батьківщина великого мецената, науковця, культурного і політичного діяча Теодора (Федора) фон Штейнгеля. Тут він, німець за походженням, збудував свою маленьку Україну. Тож донині пам’ять про цю людину породжує у місцевих жителів на основі розповідей  старожилів нові легенди. Бо то й справді була людина надзвичайна.

Ви маєте змогу відвідати Свято-Миколаївський жіночий монастир – пам’ятка архітектури, діючий жіночий монастир Української Православної Церкви московського патріархату зі статусом лаври. Монастир було засновано у кінці XVI століття. На території знаходиться чотири храми : Пророка Божого Іллі, собор Різдва Христового, похвали Божої Матері, Святих мучениць Віри, Надії, Любові і Софії. В Свято-Миколаївській церкві зберігається Козельщанська чудотворна ікона Богоматері "Милосердна". Ікона є чудотворною та зцілює від тяжких недуг, бездітним жінкам дарує радість материнства. Шанований список Козельшанської ікони Божої Матері, що іменується «милосердна» - дар Києво-Печерської Лаври, як матері Свято-Миколаївської обителі.

Також ви можите відвідати Музейну кімнату у Городоцькій ЗОШ, де можна дізнатись багато цікавого про історію села, розвиток освіти у Городку та діяльність мецената і науковця барона Штейнгеля та Музейну кімнату у Городоцькому будинку культури, де ви ознайомитесь із культурологічним життям села, дитячим фольклорним гуртом “Намисто”, життям і побутом села, традиціями та обрядами Городка.

Маршрут доїзду
Доїзд здійснюється маршрутним транспортом  із залізничного вокзалу за напрямом Рівне-Городок ( 6.20, 7.00, 7.20, 7.50, 8.10, 8.30, 9.00, 9.30, 9.35, 9.50, 10.00, 10.30, 11.00,11.30, 11.50, 12.00, 12.30, 13.00, 13.30, 14.00, 14.30, 15.00, 15.30, 16.00, 16.20, 16.30, 16.50, 17.30, 18.00, 18.30, 19.30, 20.00, 21.00 )
Від високовольтного заводу  Рівне-Городок (7.35, 8.35, 9.35, 13.20, 14.20, 17.25, 18.25)