ОСНОВИ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ В УМОВАХ БОЙОВИХ ДІЙ: МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ПОЗАШКІЛЛЯ

Дата: 04.04.2022 15:00

Міністерство освіти і науки України спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді та лабораторією позашкільної освіти Інституту проблем виховання НАПН України розробили наскрізну навчальну програму з позашкільної освіти оздоровчого напряму «Основи безпеки життєдіяльності в умовах бойових дій», а також методичні рекомендації до неї.

Матеріали будуть корисними педагогічним працівникам закладів позашкільної освіти , які організовують роботу для різних категорій учнівської молоді.