ГО «Смарт освіта» надіслала перші скрині у шкільні укриття

Дата: 08.02.2023 11:55

ГО «Смарт освіта» надіслала перші скрині до 15 шкіл України в межах спільного зі психологинею Світланою Ройз проєкту «Скриня в укриття».

До скринь увійшли речі, які допоможуть дітям упоратися з тривожністю:

• антистресові іграшки,
  • пазли-каремати,
  • схеми-оригамі,
  • освітлювальні прилади,
  • теплі пледи,
  • настільні ігри,
  • добірка книг,
  • спеціально створені для дітей різного віку розмальовки на патріотичну тематику тощо.

15 шкіл, які їх отримали, протестують склад скринь, а «Смарт освіта» проаналізує фідбек, щоб за потреби скорегувати наповнення наступних партій.

«Ці речі – “інструменти”, які можуть бути універсальними. Наприклад, пледи і пазли-каремати – не тільки щоб було тепло, а й для того, аби створити своє “захищене місце”; сенсорні та тактильні кульки – не лише для масажу й повернення відчуття контакту з тілом, а й для стійкості, відчуття контакту з реальністю. У скрині ми також дібрали матеріали для зорового каналу, рухової активності, матеріали для творчості, книги. А ще терапевтичні інструменти: дихальні картки, матеріали для врегулювання емоцій», – розповідає Світлана Ройз.

Над скринею в укриття працювали команда ГО «Смарт освіта», психологиня Світлана Ройз, лабораторія дитячого читання «БараБукам Національного центру «Мала академія наук України», ілюстраторка Лідія Голоско.

Проєкт «Скриня в укриття» здійснює ГО «Смарт освіта» за підтримки ChildFund, МБО «Фонд Східна Європа» та Terre des Hommes.