Учениця 9 класу Бронницької гімназії стала призером ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Дата: 15.01.2024 12:57

10 січня 2024 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Олімпіада відбулась в очному форматі. За перемогу змагались 58 учнів закладів освіти області: 14 учнів 8-го класу, 15 учнів 9-го класу, 14 десятикласників та 15 учнів 11 класу.

Вітаємо Філончук Дарину, ученицю 9 класу Бронницької гімназії та її вчителів Федюру Галину і Філончук Тетяну із перемогою: Дарина виборола ІІІ – місце на даній олімпіаді!

Бажаємо не зупинятися на досягненому і прагнути розвиватися і пізнавати все більше!