Юні регбісти з Городоцької громади вибороли перше місце у відкритій першості з регбі в м. Рівне

Дата: 21.01.2024 10:44

Команда 2012-2013 р.н сформована з учнів Обарівського та Городоцького ліцеїв стали переможцями змагань у відкритій першості ДЮСШ 4, що відбулися в місті Рівне.

Команда сформована з дітей 2014-2015 р.н. зайняла почесне третє місце.

«Вихованці спортивних гуртків з регбі та регбіліг КЗ "Центр спорту та фізичного здоров'я " Городоцької сільської ради під керівництвом тренерів Володимира Радчика та Юрія Ковалюка вдало виступили у відкритій першості ДЮСШ 4 м. Рівне з регбі, серед юнаків 2012-2013 р.н та 2014-2015 р.н.», - зазначається на сторінці Комунального закладу «Центр спорту та фізичного здоров'я» Городоцької сільської ради.

Вітаємо юних спортсменів та тренерів!!!

Джерело: Городоцька сільська рада