Засідання лідерів учнівського самоврядування ЗЗСО Городоцької сільської ради

Дата: 23.01.2024 17:08

23 січня 2024 року в ОЗ "Городоцький ліцей" відбулося засідання лідерів учнівського самоврядування ЗЗСО Городоцької сільської ради. За участю начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Володимира Грисюка та головного спеціаліста відділу освіти Алли Красновської відбувся спільний та дружній діалог з актуальних питань організації освітнього процесу в умовах викликів сьогодення.

Психологічною службою закладу цікаво та креативно був проведений тренінг "Пізнай себе".

Учасники засідання продемонстрували глибокі та міцні знання у дружній командній грі "Дивовижі України". Завершився захід спілкуванням у товариському колі лідерів.

Опорний заклад "Городоцький ліцей"