Флешмоб "Читаємо вголос! Читаємо разом!" у Карпилівській гімназії

Дата: 08.02.2024 10:24

Коли ви востаннє читали вголос? Виявляється, - це доволі корисне заняття. Читання вголос покращує вміння слухати, полегшує запам'ятовування прочитаного, а ще - активізує наш мозок.

Тож недарма з 2010 року у світі стартувала гарна традиція - у першу середу лютого проводити Всесвітній день читання вголос. І цього року наша Публічно-шкільна бібліотека села Карпилівка вирішила теж подарувати своїм читачам це свято слова, книги і читання.

Аби зацікавити школярів відбувся флешмоб "Читаємо вголос! Читаємо разом!" У 4 класі Карпилівської гімназії діти читали вголос уривки своїх улюблених книг. Разом з бібліотекарем Гоцалюк Світланою Миколаївною та класним керівником Котяй Марією Євгеніївною обговорили користь від читання вголос. На завершення флешмобу всі учасники отримали сертифікати "Суперчитач вголос" та "Суперчитачка вголос".

КЗ "Публічно-шкільна бібліотека" Городоцької сільської ради