В Городоцькій громаді відзначили 210-ту річницю від дня народження Т.Г. Шевченка

Дата: 11.03.2024 09:27

Урочистості з нагоди 210-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка відбулися в Будинку культури с.Городок за участю аматорських колективів та окремих виконавців КЗ "Культурно-дозвіллєвий центр", працівників КЗ "Публічно-шкільна бібліотека", КЗ "Городоцька школа мистецтв" та учнів освітніх закладів Городоцької ОТГ.

Саме зараз, під час війни за наші цінності та ідентичність, важливо належно вшанувати пам’ять про Тараса Шевченка – національного символа України. Адже саме за нашу культуру й історію, а також за вільне майбутнє так самовіддано борються всі українці. Поет завжди надихав нас на перемогу. Його слова "Борітеся – поборете" викарбувані у серці кожного патріота.

Джерело: КЗ «Культурно-дозвіллєвий центр» Городоцької сільської ради