Відкритий урок в КЗ «Городоцька школа мистецтв» Городоцької сільської ради

Дата: 14.03.2024 14:54

13 березня відбувся відкритий урок з предмету Колективне музикування (оркестровий клас) за участю дитячого духового оркестру «Вишнева гора» Комунального закладу «Городоцька школа мистецтв» Городоцької сільської ради, керівники дитячого оркестру - Віктор Котовський та Петро Селецький, директор - Назар Мазур.

Під час уроку діти виконували твори Анатолія Пашкевича «Степом, степом», українську народну пісню «Як до тебе ходити», марш з кінофільму «Вогнем і мечем» та українську народну пісню «Ой у лузі червона калина», також мали змогу ознайомитись з біографією та творчістю Фріца Крейслера.

Запрошені на відкритий урок: Грисюк Володимир, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Городоцької сільської ради, Сайко Сергій, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Городоцької сільської ради, Мельничук Лілія, провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Городоцької сільської ради, Тетяна Зайчук, директор КЗ «Культурно-дозвіллєвий центр» Городоцької сільської ради;

Начальник відділу подякував керівникам та учням дитячого оркестру за змістовний урок, побажав всім успіху та подальших творчих звершень.