Практичне заняття з питань безпеки для працівників КЗ "Городоцька школа мистецтв" Городоцької сільської ради

Дата: 26.03.2024 12:54

26 березня працівники КЗ "Городоцька школа мистецтв" Городоцької сільської ради прийняли участь у практичному занятті з питань безпеки, яке відбулося в класі безпеки ОЗ "Городоцького ліцею". Спікером заходу був головний інспектор з нагляду в сфері пожежної та техногенної безпеки в Рівненському районі, Дмитро Носаль.

Під час цього заняття було обговорено заходи захисту та дії у надзвичайних ситуаціях, а також щодо профілактики та реагування на пожежі та інші надзвичайні події з метою збереження життя та здоров'я учасників освітнього процесу.