Тренінг у рамках реалізації програми підвищення кваліфікації "Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення"

Дата: 18.04.2024 12:15

14 квітня у Обарівському ліцеї пройшов неймовірно цікавий захід. Завідувачка кабінету ліцензування та навчальної роботи РОІППО Наталя Мервінська провела тренінг у рамках реалізації програми підвищення кваліфікації "Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення" .

Щиро дякуємо чарівному тренеру за незабутні враження, позитив, цікаве спілкування та новий досвід. Дуже раді зустрічі з колегами із Зорянської та Шпанівської ОТГ. Як приємно знову вдчути себе однією командою з колегами - однодумцями!

За матеріалами Обарівського ліцею