Відбувся звітний концерт учнів Городоцької школи мистецтв

Дата: 20.04.2024 10:05

Справжнє свято музики подарували глядачам викладачі та учні Городоцької школи мистецтв, під час щорічного звітного концерту, який відбувся сьогодні у будинку культури села Городок.

Перед початком концерту присутні вшанували хвилиною мовчання всі загиблих Захисників України.

Захід зібрав шанувальників талантів юних музикантів, а вони, своєю чергою, не розчарували глядачів, подарувавши їм цікаву подорож у казковий світ музичного мистецтва.

Учасників концерту-звіту привітали Городоцький сільський голова Сергій Поліщук, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту сільської ради Володимир Грисюк та директор КЗ «Городоцька школа мистецтв» Nazar Mazur, які побажали юним вихованцям музичної школи подальших успіхів, подякували викладацькому колективу за сприяння у розвитку творчих здібностей дітей.

Програма звітного концерту була яскравою і різноманітною. Класичні твори, народні мелодії, естрадні композиції солістів та колективів створили атмосферу загального свята.

Фінальним акордом заходу стало спільне виконання Державного Гімну України.

За матеріалами Facebook - сторінки Городоцької сільської ради