ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ Школи лідерів учнівського самоврядування Городоцької громади

Дата: 26.04.2024 11:00

На базі  пластової оселі «Волошки» комунального закладу «Рівненський обласний молодіжний пластовий вишкільний центр» Рівненської обласної ради відбулось засідання учасників учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти Городоцької сільської ради, у якому взяли участь  48 учнів 8-11 класів.

Програма заходу була насиченою та захоплюючою, запропоновано багато цікавих локацій:  інтелектуальні змаги, майстер-клас, квест, співи та ін., що сприяло спілкуванню та обміну досвідом між молоддю.

Збори активу учнівського самоврядування нашої громади  систематично проходять на базі різних закладів освіти, основна мета – налагодження комунікації між закладами освіти та представниками учнівської спільноти.

Успіхів усім представникам учнівського самоврядування, розвитку лідерських та організаторських навичок, особистісного зросту! Генеруйте креативні ідеї, будьте активними громадянами нашої країни та долучайтеся до громадського життя й майбутнього суспільства!