Цивільний захист, пожежна безпека, охорона праці

«МІННА БЕЗПЕКА НЕ БЕЗ ПЕКА»: ПОСІБНИК ДЛЯ ДІТЕЙ ПРО ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ З ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИМИ ПРЕДМЕТАМИ

В умовах воєнного стану найголовніше зберегти життя та здоров’я кожного українця. Небезпека може бути там, де її не чекаєш. Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій спільно з видавництвом «Ранок» розмістило у відкритому доступі книжку «Мінна безпека не без ПЕКа», яку важливо прочитати батькам разом із дітьми.

12:33 18.04.2022

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ВІЙНИ: ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ

Під час війни дуже важливо не нехтувати своєю безпекою. Особливо важливо говорити про правила безпеки з підлітками, які часто втрачають пильність. Дитячий фонд Організації Об’єднаних націй ЮНІСЕФ та Міністерство внутрішніх справ України підготували рекомендації, яких варто дотримуватися підліткам, аби зберегти життя та здоров’я під час війни. https://rada.info/upload/users_files/44113644/be9ab97615881eef4936fa735c5c80f7.pdf

12:16 18.04.2022

ФОРМУЄМО ПРАВИЛЬНУ ПОВЕДІНКУ ДІТЕЙ ПРИ ВИЯВЛЕННІ НЕЗНАЙОМИХ ПРЕДМЕТІВ

З метою ознайомлення дітей з основними правилами безпеки при виявленні підозрілих предметів Державна служба України з надзвичайних ситуацій підготувала відеоролик «Дитяча абетка безпеки! Дивні знахідки – в чому небезпека!?».

12:46 11.04.2022

НАВЧАЄМО ДІТЕЙ ВИКОНУВАТИ ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ (ВІДЕО)

Державна служба України з надзвичайних ситуацій підготувала для  дітей мультиплікаційний ролик «Дитяча абетка безпеки! 101,102,103,104», який допоможе навчити дітей безпеці життєдіяльності, запам’ятати необхідні при виникненні надзвичайних подій номери телефонів, розвинути вміння зосереджуватися, збиратися з думками, не панікувати, виховувати пильність, обережність, розсудливість в будь-якій ситуації.

19:24 08.04.2022

ЯК ДОНЕСТИ ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ДО ДІТЕЙ

Державна служба України з надзвичайних ситуацій підготувала відеоролик «Дитяча абетка безпеки. Як поводитись з вогнем?», в якому у доступній та легкій для запам’ятовування формі викладено інформацію про правила пожежної безпеки, заходи щодо запобігання пожежам та порядок дій у разі їх виникнення.

14:56 08.04.2022

ОСНОВИ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ В УМОВАХ БОЙОВИХ ДІЙ: МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ПОЗАШКІЛЛЯ

Міністерство освіти і науки України спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді та лабораторією позашкільної освіти Інституту проблем виховання НАПН України розробили наскрізну навчальну програму з позашкільної освіти оздоровчого напряму «Основи безпеки життєдіяльності в умовах бойових дій», а також методичні рекомендації до неї.

15:00 04.04.2022

ПРАВИЛА ТА ПОРАДИ В УМОВАХ ВІЙНИ

В Україні діє воєнний стан та тривають бойові дії, тож кожен українець повинен знати основні правила поведінки та дій в таких умовах.

19:15 28.03.2022