Сторінка на стадії наповнення.

Національна руханка у вишиванках «Дякуємо ЗСУ!» до Міжнародного дня вишиванки.

16 травня в Україні святкують День вишиванки. Цьогоріч Українською федерацією «Спорт заради розвитку» було запропоновано провести Національну руханку в вишиванках під гаслом «Дякуємо ЗСУ!».

15:44 16.05.2024

Всесвітній день вишиванки

Колектив відділу освіти, культури, молоді та спорту Городоцької сільської ради долучився до відзначення Всесвітнього дня вишиванки, який щорічно святкують у третій четвер травня.

13:57 16.05.2024

Спартакіада з легкої атлетики у Городоцькій громаді

15 травня в Обарівському ліцеї проходив заключний вид щорічної Спартакіади школярів з легкої атлетики Городоцької громади. Участь взяли чотири навчальні заклади: ОЗ «Городоцький ліцей», Обарівський ліцей, Карпилівська гімназія, Бронницька гімназія.

10:27 16.05.2024

"Вишиваємо Перемогу" – у Городоцькій громаді відбувся благодійний концерт-звіт на підтримку ЗСУ

Сьогодні, у переддень Дня вишиванки у приміщенні будинку культури села Городок відбувся благодійний концерт-звіт Асоціації діячів фольклору Рівненського обласного відділення Національної всеукраїнської музичної спілки «Вишиваємо Перемогу».

21:03 15.05.2024

Запрошуємо на захід!

Захід відбудеться 19 травня о 15:00 у будинку культури с. Обарів «Культурно-дозвіллєвий центр» Городоцької сільської ради. У програмі: святковий концерт за участю аматорських колективів громади; збір коштів на потреби ЗСУ. Запрошуємо на захід. Гарний настрій гарантуємо!

12:27 15.05.2024

У Обарівському ліцеї відкрили клас безпеки

На базі Обарівського ліцею відкрили клас безпеки. У ньому школярів навчатимуть пожежної, мінної безпеки, правил дорожнього руху, надання домедичної допомоги та правил поводження в надзвичайних ситуаціях.

15:23 14.05.2024

Концертна програма до ДНЯ МАТЕРІ

Відбулася концертна програма до дня матері в клубі с. Караєвичі КЗ «Культурно-дозвіллєвий центр» Городоцькоі сільської ради. Під час заходу було зібрано 3021 грн для підтримки Збройних Сил України.

09:45 13.05.2024

Щиро вітаю усіх зі світлим святом Великодня!

Бажаю щоб життя було прикрашене щастям, наповнене світлом і оточене благополуччям. Нехай не тьмяніє радість у ваших очах, нехай завжди горить любов у ваших серцях, нехай віра завжди допомагає вам у житті!

08:21 05.05.2024