Майстер-клас "Великодня писанка"

В давнину писанкарство було невід’ємною частиною життя кожної родини напередодні Великодня. Ми вважаємо, що краще один раз прийти на майстер-клас писанкарства та відчути, що таке писанка на власному досвіді. А досвід підказує, що спробувавши створювати гарні писанки один раз, зупинитися вже неможливо.

10:38 12.04.2024

Обласний семінар-практикум

5 квітня викладачі КЗ "Городоцька школа мистецтв" мали нагоду відвідати обласний семінар-практикум з впровадження інклюзії у мистецькій освіті на Рівненщині у Здолбунівській музичній школі.

18:06 08.04.2024

Дрони для захисників від Обарівського ліцею

Усіх українців сьогодні об'єднує спільне бажання і прагнення Перемоги. Наближаємо її і у нашому ліцеї. За кошти, виручені на благодійному ліцейному ярмарку, було закуплено дрони для наших захисників.

15:46 06.04.2024

Другий щорічний турнір з регбі пам’яті Героя України Володимира Стельмаха

Команди юних регбістів Обарівського та Городоцького ліцеїв були запрошені на другий щорічний турнір з регбі пам’яті Героя України Володимира Стельмаха. П'ятнадцять команд з Рівного, Городоцької ТГ , Кременця, Львова, Хмельницького, Івано-Франківська та Києва змагалися в трьох вікових категоріях.

09:29 01.04.2024

Презентація книги «Обличчя війні»

Сьогодні в приміщені КЗ «Публічно-шкільна бібліотека» села Обарів Городоцької сільської ради відбулася презентація книги «Обличчя війні» за участю автора Віри Наумець.

15:12 28.03.2024

Вітаємо з відзнакою!

22 березня 2024 року відбувся Всеукраїнський конкурс української народної культури «Серце України», м. Славута Хмельницької області. Подія, яка обʼєднала кілька сот самовідданих, талановитих, творчих представників з 5 регіонів України: Хмельницької, Рівненської, Вінницької, Житомирської та Тернопільської областей.

15:25 26.03.2024