В Обарівському ліцеї під час свята "Завітай, Миколай" було проведено акцію "Подаруй книгу Святому Миколаю"

Чудово,коли вмієш не тільки отримувати подарунки, а ще їх і дарувати. За ініціативи батьків учнів Обарівського ліцею під час свята "Завітай, Миколай" було проведено акцію "Подаруй книгу Святому Миколаю ".

19:06 06.12.2023

Вітаємо талановитих дітей!

27  листопада 2023 року  відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, у якому  5 учнів нашої громади вибороли перемогу:

15:40 04.12.2023

В рамках 3-ї Спартакіади відбулися змагання з шахів та шашок в Городоцькій громаді

29 листопада в спортивному залі Карпилівської гімназії зібралися учасники, щоб поборотися за індивідуальні та загальнокомандні нагороди заліку Спартакіади. Загалом 48 дітей у двох вікових групах приймали участь у заході.

09:48 30.11.2023

Колектив Обарівського ліцею «Чарівна ниточка» нагородили медаллю «За гідність та Патріотизм»

28 листопада, до Обарівського ліцею завітав посланець Святого Миколая - капелан 14 стрілецького батальйону ''Полісся'' о.Юрій та представниця волонтерського благодійного фонду "Руєвит" Галина Романівна Кавюк з приємними і несподіваними подарунками.

11:53 29.11.2023

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» в Городоцькій громаді

28 листопада у рамках Всеукраїнського проєкту " Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі" в Обарівському ліцеї Городоцької сільської ради для учнів 7 класу проведено спільний урок Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

15:19 28.11.2023

У Дубні відбулися обласні змагання розіграшу Кубка з волейболу серед жінок, де взяла участь Городоцька ТГ

Цієї неділі, 26 листопада, в місті Дубно у спортивних залах дитячо-юнацької спортивної школи, Дубенських ліцеїв №6 та Дубенського ліцею №8 відбулись обласні зональні змагання розіграшу Кубка з волейболу серед жінок збірних команд міських, селищних та сільських територіальних громад.

16:20 27.11.2023

Вітаємо переможців ІІ етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії та ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

21  листопада 2023 року  відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. 5 учнів нашої громади вибороли перемогу:

11:09 24.11.2023