Тренінг на тему «Інформаційна безпека як складова роботи бібліотекаря»

Працівники КЗ «Публічно-шкільна бібліотека» Городоцької сільської ради взяли участь в тренінгу на тему «Інформаційна безпека як складова роботи бібліотекаря», який проходив у комунальній установі «Шпанівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Шпанівської сільської ради Рівненського району Рівненської області.

12:56 18.01.2024

Учениця 9 класу Бронницької гімназії стала призером ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

10 січня 2024 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Олімпіада відбулась в очному форматі. За перемогу змагались 58 учнів закладів освіти області: 14 учнів 8-го класу, 15 учнів 9-го класу, 14 десятикласників та 15 учнів 11 класу.

12:57 15.01.2024

Колядували, щедрували та збирали кошти на підтримку Збройних сил України

Цієї неділі у селах Метків та Карпилівка Городоцької сільської ради лунали колядки та щедрівки у виконанні гуртів колядників, щедрівників, вокально-хорових та фольклорних колективів територіальної громади.

09:09 15.01.2024

Старт реєстрації на сертифікацію уже скоро!

Учителів початкових класів, української мови і літератури, математики, які забезпечують реалізацію нового Державного стандарту на першому циклі базової загальної середньої освіти, а також учителів навчальних предметів громадянської/історичної освітньої галузі та освітньої галузі «Суспільствознавство» запрошуємо пройти сертифікацію у 2024 році.

11:15 08.01.2024

Гранти на навчання соціальної програми Scholarship

Запрошуємо студентів та абітурієнтів Городоцької ТГ взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ.

10:02 08.01.2024