Відбувся Чемпіонат Шпанівської ТГ з настільного тенісу серед чоловіків та жінок, у якому взяла участь Городоцька ТГ

На спортивній базі ОЗ «Шпанівський ліцей», 04 лютого 2024 року комунальним закладом «Шпанівський центр культури, спорту та туризму» було організовано та проведено Чемпіонат Шпанівської ТГ з настільного тенісу в одиночному розряді серед чоловіків та жінок.

20:38 04.02.2024

Святкове Стрітення в дошкільному підрозділі ОЗ "Городоцький ліцей"

Стрітення Господнє, яке за новим календарем відзначаємо 2 лютого 2024 року – це велике релігійне свято вшановує зустріч Ісуса Христа, Сина Божого, з народом.А ще у цей день, за народним повір'ям, зима зустрічається з весною!

18:26 02.02.2024

Старшокласники Городоцької територіальної громади знайомились з роботою поліцейських

25 січня, учні дев’ятих та одинадцятих класів, які в майбутньому хочуть поповнити лави поліції, відвідали ВП №1 (м. Рівне) Рівненського РУП. Ювенальні поліцейські провели їм профорієнтаційну екскурсію відділенням.

12:14 01.02.2024

Вітаємо з перемогою в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики!

Сорока Мирон представляв опорний заклад  «Городоцький ліцей» Городоцької сільської ради  на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, за результатами якої виборов ІІІ місце! (вчитель  Дубовикова Алла Миколаївна).

15:38 31.01.2024

Вітаємо ансамбль «Сузір’я» з перемогою в обласному конкурсі колядок, щедрівок, різдвяних пісне співів «Вифлеємська зірка»

Навчально-методичним центром естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області з 18 грудня 2023 року по 12 січня 2024 року в рамках проєкту «Арт-терапія для дітей війни» було проведено традиційний обласний конкурс колядок, щедрівок, різдвяних піснеспівів «ВИФЛЕЄМСЬКА ЗІРКА» серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти.

12:23 30.01.2024

День пам’яті Героїв Крут: Україна вшановує 106-ту річницю бою під Крутами

29 січня українці вшановують пам'ять Героїв Крут – студентів, які відчайдушно стримували більшовицький наступ біля залізничної станції, внаслідок чого більшовицькі війська втратили боєздатність на декілька днів, що дало час українській делегації укласти Берестейський договір.

10:55 29.01.2024

27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

В цей день ми вшановуємо пам'ять про мільйони невинних людей, які стали жертвами нацистського геноциду під час Другої світової війни. День пам’яті призначений для того, щоб вшанувати пам'ять про трагедію Голокосту, а також підкреслити важливість уроків історії для забезпечення миру та запобігання подібним злочинам у майбутньому.

15:44 27.01.2024

День Соборності України в ОЗ «Городоцький ліцей»

Сьогодні у дружньому колі відбулася надзвичайно творча гра "Незвідана Україна" між восьмикласниками нашого ліцею- командами "Незламні" та "Волелюбні серця", присвячена Дню Соборності України!

19:50 25.01.2024