Засідання лідерів учнівського самоврядування ЗЗСО Городоцької сільської ради

23 січня 2024 року в ОЗ "Городоцький ліцей" відбулося засідання лідерів учнівського самоврядування ЗЗСО Городоцької сільської ради. За участю начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Володимира Грисюка та головного спеціаліста відділу освіти Алли Красновської відбувся спільний та дружній діалог з актуальних питань організації освітнього процесу в умовах викликів сьогодення.

17:08 23.01.2024

Перемога у Всеукраїнському конкурсі творчості дітей та учнівської молоді "За нашу свободу"

Вітаємо Криницьку Ірину, ученицю 5 класу Карпилівської гімназії, вихованку гуртка "Образотворче мистецтво" ЦДЮТ (керівник Якимчук І.О.), з перемогою у Всеукраїнському конкурсі творчості дітей та учнівської молоді "За нашу свободу" до Дня захисника України.

17:16 22.01.2024

Безпека в освітньому середовищі: Правила поводження на воді взимку, пожежна та мінна безпека для дітей в Городоцькій ТГ

Спеціалістом з безпеки в освітньому середовищі Городоцької ТГ Ігнатович Валентиною було запрошено фахівців НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області та ГУ ДСНС у Рівненській області для проведення спільного уроку щодо правильного поводження на воді взимку, як поводити себе під час пожежі та виявленні вибухо-небезпечних предметів.

17:27 19.01.2024